Przejdź do treści

Naticol® – ogólna charakterystyka produktów serii

Naticol® to ekskluzywna gama naturalnych peptydów kolagenu rybiego firmy Weishardt, które oferują wysoki poziom czystości, wyjątkowy profil odżywczy, udowodnione korzyści zdrowotne i wszechstronną skuteczność.

Weishardt produkuje Naticol® z wysokiej jakości surowców i wykorzystuje delikatny proces enzymatyczny, który zapewnia, że gotowy kolagen ma unikalny profil aminokwasowy, co zapewnia zwiększoną skuteczność w żywności funkcjonalnej, kosmetykach i suplementacji.

Cała gama kolagenu Naticol® jest rozpuszczalna w wodzie i kompatybilna z innymi składnikami aktywnymi. Naticol® jest również neutralny w zapachu i smaku.

Naticol® jest produktem naturalnym i nie jest klasyfikowany jako dodatek do żywności (E).

Jest produkowany w Europie zgodnie ze standardami ISO 9001 i FSSC 22000 i posiada certyfikaty Halal oraz Koszerności.

Naticol® sprawdza się również w różnego rodzaju produktach spożywczych, w tym wodach smakowych i niearomatyzowanych, 100% sokach owocowych i napojach na bazie soków, herbacie, kawie, napojach na bazie słodu.

IOC sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem Naticolu® w Polsce.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

PRODUKTWŁAŚCIWOŚCI
Naticol® 1000Drobny proszek 2kDa – łatwo ściśliwy, wysoka gęstość, bardzo niska lepkość
Naticol® 4000Drobny proszek 4kDa – łatwo ściśliwy, wysoka gęstość, dobre właściwości organoleptyczne
Naticol® BPMGForma mikrogranulowana 2kDa – łatwo dyspergująca, niska gęstość, bardzo niska lepkość, doskonałe właściwości organoleptyczne: neutralny smak i zapach, krystalicznie czysta
Naticol® HPMGForma mikrogranulowana 4kDa – łatwo dyspergująca, niska gęstość, doskonałe właściwości organoleptyczne: neutralny smak i zapach, krystalicznie czysta
Naticol® AC+Drobny proszek 2kDa – łatwo ściśliwy, wysoka gęstość, bardzo niska lepkość, optymalna stabilność