Przejdź do treści

Dlaczego warto spożywać peptydy kolagenowe? Naticol® jako kolagen spożywczy

Kolagen jest głównym białkiem strukturalnym występującym u ludzi i innych zwierząt. Zawiera aż jedną trzecią całego białka znajdującego się w ludzkim ciele.

Składa się z trzech przeplatających się łańcuchów polipeptydowych, kolagen łączy skórę, tkanki, mięśnie i wiele innych części ciała, przyczyniając się do prawidłowego funkcjonowania prawie wszystkich ważnych narządów.

Najczęstszym rodzajem kolagenu występującego w ludzkim ciele jest kolagen typu 1. Od 25 roku życia organizm zaczyna tracić rezerwy kolagenu typu 1, co skutkuje stanami związanymi ze starzeniem się, takimi jak zmniejszona elastyczność skóry i upośledzenie ruchomości stawów.

Naticol® firmy Weishardt oferuje rozwiązanie problemu utraty kolagenu. Jest to naturalny składnik, który zapewnia ukierunkowane korzyści.

Spożywany w żywności i napojach Naticol® uzupełni istniejący poziom kolagenu, pomagając w promowaniu dobrego samopoczucia i zdrowego stylu życia.

Najszersza oferta surowców kolagenowych. Wyłączny dystrybutor kolagenu naticol® w polsce kolagen ioc all about figure for web